ساختمان ” شنهای خلیج مارینا “ ( Marina Bay Sands ) در سنگاپور وجود دارد که بر فراز خود میزبان یک استخر بسیار زیبا و به همان اندازه وحشتناک است. اگر در تور سنگاپور به ساختمان Marina Bay Sands بروید بر بام این ساختمان با استخری رو به رو می شوید که به احتمال زیاد انتخاب افراد شجاع است و زمانی که در آن شنا می کنید تمام شهر سنگاپور زیر پاهای شماست. این استخر که یکی از زیباترین جاهای دیدنی سنگاپور است به ناگاه در منظره ای رو به افق قطع شده و نمی دانی اگر به لبه نزدیک شوی تو هم مانند آب سرریز میشوی یا نه ؟ بنابراین راهی برایمان نمانده جز دل به استخر آسمانی زدن و شنا کردن بر بلندایی ۳۴۰ متری !

غروب هم که فرا رسد ، می توانی در آب نارنجی رنگ استخر شنا کرده و برای دقایقی مات زیبایی بازی ابر و خورشید شوی …کمی بیشتر درباره استخر بی نهایت سنگاپور infinity pool

بله نام این استخر ” Infinity Pool “  است و بر بلندای ساختمان ” شنهای خلیج مارینا “ ( Marina Bay Sands ) قرار دارد، مجموعه تفریحی رفاهی که در نزدیکی خلیج مارینا قرار گرفته است. درواقع استخر بر بلندای سه ساختمان این مجموعه که تراسی مشترک دارند قرار گرفته است. برای ساخت این استخر ، ۱۹۱ تن فولاد به کار رفته که می تواند ۱۴۲۴ متر مکعب آب را در خود نگه دارد. ارتفاع ساختمان ۳۴۰ متر است و خود استخر ۱۵۰ متر فضا دارد.
البته استخر سنگاپور رکورد دار هم هست و رکورد طولانی ترین استخر مرتفع جهان را بدست آورده. شاید به همین دلیل است که استخر در لبه ی ساختمان کشیده شده، درواقع با یک تیر دو نشان زده شده است. استخر در طبقه پنجاه و هفتم قرار گرفته است، ۱۹۱ کیلوگرم فولاد ضد زنگ و ۱۴۲۴ متر مکعب آب، تنها دو جزء سازنده ی این شاهکار هستند.


نمای کلی استخر
از منظره ی زیبای شهر سنگاپور که بگذریم، فضای اطراف استخر نیر آرامش بخش است. استخر از یک طرف رو به شهر پر زرق و برق سنگاپور دارد و از سمت دیگر رو به درختان نخل دارد. تراس آفتاب هم برای استراحت و آفتاب گرفتن توریستهای تور سنگاپور امکاناتی کامل را فراهم آورده است. رستوران های مجموعه نیز آماده پذیرایی از شما با صبحانه، نهار، میان وعده و شامی دلچسب است.


تور سنگاپور - هتل سنگاپور - جاهای دیدنی سنگاپور - قیمت تور سنگاپور - تور ترکیبی آسیا