از شما تقاضا داریم ابتدا قوانین و مقررات را به طور کامل و با دقت مطالعه کرده سپس از خدمات سایت تی فور تی استفاده نمایید.
عضویت کاربران عادی
 ماده ۱ افراد، برای عضویت در سایت و استفاده از خدمات و مزایای آن می­بایست با وارد کردن اطلاعات درخواستی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، رمز عبور و... مراحل عضویت را تکمیل نمایند.
تبصره 1-  تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2-  صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد توافق ­نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3-  کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به ‌طور صحیح ثبت نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع پست الکترونیک بر عهده شخص کاربر خواهد بود.
تبصره 4-  عضویت در سایت رایگان می باشد.
تبصره 5- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربر از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود او بوده و وب سایت تی فور تی هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
ماده 2 . عضویت آژانس های مسافرتی
تبصره 1- تنها آژانس های فعال و دارای مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری میتوانند ثبت نام کنند
تبصره 2- مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده تورهای مسافرتی تماما به عهده آژانس میزبان می باشد.
ماده 3 وب سایت تی فور تی مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس ‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
ماده 4 به منظور بروز رسانی دوره‌ ای، این سایت ممکن است به طور موقت غیرقابل دسترس شود. در این شرایط اعضا حق اعتراض ندارند.
تبصره 1-  تی فور تی این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده وجوه اعضا، کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و اعضا حق اعتراضی نسبت به این امر را ندارند.
ماده 5 وب سایت تی فور تی از کلیه اطلاعات اعضا اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، Backup تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
ماده 6 .اعضا نباید در سایت نظراتی را ثبت کنند که مبین نقض حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ ای را به دنبال داشته باشد. همچنین اعضا نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.
آژانس آناگیتی مهر مشهد
آژانس فردادگشت مشهد
آژانس سرزمین طلایی مشهد
آژانس دامون گشت قرن مشهد
آژانس آبی بال مشهد
آژانس سنجاقک مشهد
آژانس سپهرسیر مشهد
آژانس ستاره بامدادان مشهد
آژانس داریوش سیاحت مشهد
آژانس کاج نقره ای مشهد
آژانس کاکتوس سیر مشهد
آژانس پرنیا گشت مشهد
آژانس پارمیس سیر توس مشهد
آژانس سپهر سیاحان مشهد
آژانس آنیل پرواز آریا مشهد
آژانس چترا گشت آریا مشهد
آژانس سپید پرواز مشهد