از شما تقاضا داریم ابتدا قوانین و مقررات را به طور کامل و با دقت مطالعه کرده سپس از خدمات سایت تی فور تی استفاده نمایید.
عضویت کاربران عادی
 ماده ۱ افراد، برای عضویت در سایت و استفاده از خدمات و مزایای آن می­بایست با وارد کردن اطلاعات درخواستی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، رمز عبور و... مراحل عضویت را تکمیل نمایند.
تبصره 1-  تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2-  صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد توافق ­نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3-  کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به ‌طور صحیح ثبت نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع پست الکترونیک بر عهده شخص کاربر خواهد بود.
تبصره 4-  عضویت در سایت رایگان می باشد.
تبصره 5- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربر از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود او بوده و وب سایت تی فور تی هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
ماده 2 . عضویت آژانس های مسافرتی
تبصره 1- تنها آژانس های فعال و دارای مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری میتوانند ثبت نام کنند
تبصره 2- مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده تورهای مسافرتی تماما به عهده آژانس میزبان می باشد.
ماده 3 وب سایت تی فور تی مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس ‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
ماده 4 به منظور بروز رسانی دوره‌ ای، این سایت ممکن است به طور موقت غیرقابل دسترس شود. در این شرایط اعضا حق اعتراض ندارند.
تبصره 1-  تی فور تی این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده وجوه اعضا، کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و اعضا حق اعتراضی نسبت به این امر را ندارند.
ماده 5 وب سایت تی فور تی از کلیه اطلاعات اعضا اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، Backup تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
ماده 6 .اعضا نباید در سایت نظراتی را ثبت کنند که مبین نقض حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ ای را به دنبال داشته باشد. همچنین اعضا نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.