در این لحظه موجود نمی باشد

آخرین تورهای منقضی شده سنگاپور

loader-plane.gif

تور سنگاپور از مشهد تابستان 97

در این صفحه جدیدترین لیست تور سنگاپور حرکت از مشهد مرداد 97 شهریور 97 را مشاهده می نمایید که قیمت تور سنگاپور آژانس های مسافرتی مشهد در این لیست به صورت روزانه بررسی می شود. با انتخاب تور سنگاپور مورد نظر از تمامی اطلاعات تور از جمله نرخ تور سنگاپور، خدمات آژانس مسافرتی، هتل های سنگاپور، تاریخ رفت و برگشت ، نوع ایرلاین ، مدت اقامت و همچنین تور سنگاپور سایر آژانس های مسافرتی مشهد مطلع شوید.

تور ارزان سنگاپور از مشهد تابستان 97

ضمنا با استفاده از فیلد موتور جستجو در قسمت بالای سایت تنها با تایپ کلمه سنگاپور، لیست تور سنگاپور پرواز از مشهد برای شما نمایش داده میشود. با استفاده از فیلتر ترتیب نمایش علاوه بر مرتب سازی لیست طبق جدیدترین تورها، مدت اقامت و تاریخ حرکت میتوانید تورها را براساس قیمت از تور ارزان سنگاپور به صورت صعودی مرتب نمایید. در قسمت سایر فیلتر ها نام آژانس و ایرلاین مدنظر خود را انتخاب نمایید تا از بین تمامی تورهای سنگاپور از مشهد تنها موارد دلخواه برای شما نمایش داده شوند. همچنین می توان از منوی بالای صفحه تور لحظه آخری سنگاپور را انتخاب نمود.

تور سنگاپور حرکت از مشهد

marina bay sands
تور سنگاپور از مشهد
تور سنگاپور حرکت از مشهد
تور سنگاپور پرواز از مشهد
Gardens by the Bay
تور سنگاپور ارزان از مشهد
تور سنگاپور لحظه آخری از مشهد
سنگاپور کوچکترین کشور در جنوب شرقی آسیاست و پایتخت آن که در جنوب جزایر مالایا قرار دارد شهر سنگاپور می باشد. به این شهر می توان لقب جزیره تضادها را نسبت داد. محله چینی ها و هندی ها خود بیان کننده کامل این تضادها هستند همچنین بر اساس آمارهای موجود تا چهل درصد ساکنان ثابت سنگاپور خارجی هستند که این نوعی رکورد در جهان محسوب می شود. بسیاری از گردشگران به خاطر سواحل زیبای این شهر که دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی نیز هست به سنگاپور سفر می کنند. همچنین سنگاپور از نظر تمیزی سطح شهر و همچنین معماری مدرن و زیبا بسیار زبانزد است، تناسب مدل و ارتفاع ساختمان های آن باعث ایجاد تصویربسیار زیبایی از شهرسنگاپور شده است. ساختمان‌های بلند و مدرن، بیلبورد برندهای معروف دنیا و ماشین‌های آخرین مدل را می‌توان از مهم‌ترین ویژگی های شاخص شهر سنگاپور نام برد.
Gardens by the Bay
قیمت تور سنگاپور از مشهد
ArtScience Museum
قیمت تور سنگاپور آژانس های مسافرتی مشهد
Singapore Flyer
تور ارزان سنگاپور از مشهد
Gardens by the Bay
تور لحظه آخری سنگاپور از مشهد
Marina Bay Sands SkyPark  از جمله مکان های تفریحی هیجان انگیز سنگاپور است که پیشنهاد می شود حتما در برنامه سفر خود قرار دهید. همچنین از سایر دیدنی های سنگاپور می توان جاده ارچارد، ارکید سنگاپور، چرخ و فلک فلایر(بزرگترین چرخ و فلک جهان با 150 متر قطر و 165 متر ارتفاع)، سنتوزا و دنیای زیر آب، باغ های گیاه شناسی "Bukit Timah" ، محله هندی ها،محله چینی ها و باغ وحش سنگاپور را نام برد.
Gardens by the Bay
قیمت تور سنگاپور پرواز از مشهد
Singapore Zoo
تور چارتر سنگاپور از مشهد
تور لحظه اخری سنگاپور آژانس های مشهد
Jurong Bird Park
هزینه سفر به سنگاپور حرکت از مشهد

قیمت تور سنگاپور از مشهد

اکثر آژانس های ایران، تور سنگاپور را به صورت پکیج ترکیبی برگزار می کنند به این صورت که در یک تور یک هفته ای، 3 تا 4 روز را به سنگاپور اختصاص می دهند و 3 یا 4 روز دیگر را به مقصد دومی که یکی از کشورهای اطراف سنگاپور از جمله مالزی، تایلند و یا اندونزی خواهد بود. بر این اساس، متقاضیان سفر به سنگاپور به همراه این کشور،به مقاصدی مانند کوآلالامپور،پوکت،بالی نیز خواهند رفت. بنابراین قیمت تور سنگاپور، بسته به مقصد دوم، درجه هتل و نوع پرواز متغیر خواهد بود
Jurong Bird Park
تور سنگاپور 96 پرواز از مشهد
River Safari
تور سنگاپور بهار تابستان پاییز زمستان 96 از مشهد
Buddha Tooth Relic Temple and Museum
تور سنگاپور آژانس های مشهد
Mandarin Oriental
لیست تور سنگاپور از مشهد

قیمت تور سنگاپور از مشهد

از اهداف تی فور تی تهیه لیست کامل و به روز از تورهای سنگاپور بهترین آژانس های مسافرتی مشهد می باشد تا بهترین انتخاب در کمترین زمان ممکن را برای شما کاربران فراهم نماید. بنابراین ما به شما تضمین بهترین قیمت تور سنگاپور در مشهد را می دهیم.
Orchard Road
تور سنگاپور با پرواز امارات از مشهد
تور ارزان کوالالامپور سنگاپور از مشهد
تور کوالالامپور سنگاپور پرواز از مشهد
Sri Mariamman Temple
قیمت تور کوالالامپور سنگاپور حرکت از مشهد

تور لحظه آخری سنگاپور از مشهد

جهت خرید و رزرو تور سنگاپور تابستان 97 پرواز از مشهد پس از مطالعه اطلاعات کامل تور در صفحه اختصاصی آن می توانید با آژانس مسافرتی مربوطه تماس حاصل نمائید. همچنین در تمام ایام سال برای شما پیشنهادات شگفت انگیزی از جمله تور ارزان سنگاپور حرکت از مشهد و تور لحظه آخری سنگاپور از مشهد و تور چارتر سنگاپور پرواز از مشهد در نظر گرفته شده است که بهتر است از آنها غافل نمانید.
آژانس آریا پرواز ماندگار مشهد
آژانس آسوده سیر مشهد
آژانس پارسیس مشهد
آژانس دیبا گشت خاوران مشهد
آژانس داریوش مشهد
آژانس کلبه سفر پارس مشهد
آژانس کیهان سیر مشهد
آژانس کاکتوس سیر مشهد
آژانس سپهر طلایی مشهد
آژانس سپهر سیاحان مشهد
آژانس چترا گشت آریا مشهد
آژانس محمدزاده مشهد